Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione książki
Tongue 
Wiem, że forum jest o anime, ale nie samym anime człowiek żyje. Na pewno wiele z Was również czyta. Można nawet powiedzieć, że czytanie ostatnio znowu zaczęło być modne Smile Jakie są Wasze ulubione książki?
Ja bardzo lubię rosyjską literaturę. Nie powiem, żebym się zaczytywała, ale "Mistrz i Małgorzata" to dla mnie jedna z lepszych książek, a wierzcie mi, przeczytałam ich w życiu już dość dużo. Świetna fabuła, ciekawie skreślone postacie i to wszystko podane w przystępny sposób. Polecam każdemu. "Zbrodnia i Kara" Dostojewskiego też mnie wciągnęła na wiele lat. Jedyny mankament, to że Dostojewski Polaków nie lubił. Czytam też dużo literatury fantasy Smile
Nienawidzę za to ckliwych romansideł, pozycji dla osób egzaltowanych z nic nie wartymi mądrościami życiowymi, ubranymi w ładne słówka. Oczywiście szanuję gust innych osób i wiem, że takie książki mogą się podobać, jednak absolutnie nie są dla mnie. Widać nie mam natury romantyka. Ostatnio dodatkowo rozsmakowałam się w biografiach. Jestem strasznie ciekawską osobą, lubię czytać o życiu innych ludzi, chociaż w rzeczywistym świecie nie interesuje mnie z kim spotyka się sąsiadka z naprzeciwka. Zdecydowanie jedną z najlepszym biografii jaką przeczytałam była ta Steva Jobsa, założyciela koncernu Apple. Nie miałam pojęcia, że był tak złożonym, skomplikowanym człowiekiem. Szczerze książkę polecam.
Odpowiedz
Ja do dzisiaj pamiętam, jak zaczytywałam się w serii o Ani z Zielonego Wzgórza Smile Całe wakacje w podstawówce spędziłam w tymi książkami. Sentyment pozostał Smile Sama lubię czytać powieści Kinga. Nie wszystkie mi się podobają, ale jest kilka takich, do których wracam co jakiś czas. To oczywiście nieśmiertelna "Zielona Mila", którą chyba zna każdy, chociażby z filmu z Tomem Hanksem. Podobała mi się także "Misery" i "Cujo". Mimo, że nie mam już od dawna nastu lat, uwielbiam też serię o Harrym Potterze, zarówno książki, jak i filmy, a to rzadko mi się zdarza. HP to naprawdę mistrzostwo świata, książka idealna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każda osoba powinna przeczytać serię.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości