Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parostatkiem w piękny rejs - statkiem na parę
Cześć.
Ostatnio byłam u siostry,żeby trochę odpocząć od tych wszystkich głupich spraw życia codziennego. Jako, że był długi weekend jej chłopak zabrał nas na wyprawę po morzu. Ogólnie to bardziej umówił się ze swoimi znajomymi na łowienie dorsza. Z początku byłam trochę wkurzona, ale jak dostałam wędkę i złowiłam pierwszą sztukę to wam powie, że to mega sprawa Smile Mega sprawa!
Po co o tym mówię? A bo może byśmy się wybrali wspólnie z forum. Potrzeba tylko kilka osób.
Co do kosztów też nie wychodzi dużo bo z 200 zł za cały dzień pływania i łowienia. Na statku sa fajne pomieszczenia, jedzenie, itp.
Te 200 zł to nie tak dużo bo ryb nałowiliśmy że głowa mała.
Albo był dobry sezon, albo po prostu taki fart mieliśmy.
Piszecie się???
Odpowiedz
Ja jestem jak najbardziej za. Musze tylko Marcina spytać czy znajdzie czas. On ma problemy z urlopami. U niego nawet jak wypisze sobie urlop na jakiś dzień to i tak nie jest pewny bo szef 2 dni wcześniej może mu powiedzieć, że niestety, ale coś tam wypadło...
Ale pogadam z nim i dam znać co i jak.
Powiedz kiedy byśmy się wybierali i ile to kosztuje?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie ma problemu i pośpiechu bo tutaj najlepiej trafić w dobrą pogodę a teraz podobno na weekendzie jeszcze ma padać śnieg z deszczem więc lipa straszna.
Ogólnie dogadamy się jak się zbierze te 10 osób. Marcin niech rezerwuj wcześniej, a jak coś mu wypadnie to się zobaczy.
Co do cen to kosztuje około 200 zł osoba więc nie jest to jakaś masarka.
Amelia BIS - połowy dorsza Ustka
Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły i obejrzysz ten jacht. W galerii wygląda to spoko.
Już nie mogę się doczekać Smile
Pozdrawiam i czekam na informacje i pogodę to wtedy będzie można myśleć nad jakąś rezerwacją.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości